Aromagyártó technikus

Gyártás / Termelés

Kerepes
Állandó Irodai munkavégzés
Partnercégünk íz- és illatanyagok, valamint összetevők fejlesztésére és gyártására specializálódott, világszerte elismert márkák partnere.
Hozzájuk keressük a leendő kollégájukat Aromagyártó technikus pozícióba kerepesi munkavégzéssel!

Feladatok:
  • Gyártások indítása, kimérési feladatok végzése
  • Technológiai folyamatok végrehajtása
  • A gyártó berendezések előírás szerinti üzemeltetése
  • Gyártásközi mintavételezések
  • Az elvégzett munka precíz, pontos dokumentálása (gyártási lapok, gépnaplók, tisztítási naplók)
  • Fizikai rend fenntartása
  • Vállalati szabályzatok, üzemi rend és higiéniai utasítások betartása

Elvárások:
  • Releváns technikusi végzettség (vegyipari technikus, élelmiszeripari technikus)
  • Precíz munkavégzés, pontosság, megbízhatóság
  • Döntési és problémamegoldó képesség
  • Minőségszemlélet, szabálykövetés
  • Rendszerszemlélet
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Egészségügyi alkalmasság

Előny:
  • Élelmiszeri / vegyipari gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Releváns technikusi szakágba tartozó végzettség
  • Érvényes targonca jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Közvetlen, családias hangulatú csapat
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Havi bónusz lehetőség
  • Cafetéria, bejárástámogatás

Munkavégzés helye:
  • Kerepes
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA