Folyamatmérnök

Mérnök

Lábatlan
Állandó Hibrid
Feladatok

• Folyamatok feltérképezése és azok hatékonyságának javítása
• Szűk-keresztmetszetek feltárása, gyökér-okok megállapítása az adott folyamattal dolgozó kollegák/csapat bevonásával, javítóintézkedésre vonatkozó javaslat kidolgozása
• Gép- és működési adatok elemzése, géphatékonyság javítására vonatkozó javaslatok kidolgozása, gépsebesség növelés, erőforrás hatékonyság javítás, selejtcsökkentés
• Folyamatban lévő beruházások támogatása; új beruházásokra vonatkozó elemzések, megtérülési számítások végzése, ehhez kapcsolódó javaslatok kidolgozása
• LEAN és 5S szemlélet erősítése és mindennapi használata a gyakorlatban
• Six-Sigma projekt vezetése a gyári Black Belt támogatásával
• NPI (új termék bevezetési) folyamatok koordinálása és menedzselése
• Teszt és képesség visszaigazolások menedzselése a területvezetők bevonásával
• Riportok és egyéb kimutatások kezelése

Elvárások

• Felsőfokú képesítés mérnöki területen vagy ezen a területen folyamatban lévő tanulmányok
• Kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
• Előny üzemi, gyártási területen szerzett mérnöki tapasztalat
• MS Office ismeret és használat (Word, Excel), Google Táblázat magabiztos használata
• Motiváció, megbízhatóság, kommunikációs képességek (szóban és írásban), részletekre odafigyelés, több feladat egy időben történő elvégzése
• Kezdeményezőkészség, minimális irányítás melletti feladatellátás képessége
• Felelősségteljes személyiség, nyomás alatt és határidő-központú környezetben is magas teljesítőképesség

Amit kínálnak

• Ha pályakezdő vagy: fejlődésedhez szakmai támogatás biztosított
• Ha már rendelkezel üzemi tapasztalattal: nálunk tudásodat tovább kamatoztathatod, változatos feladatokkal, kihívásokkal találkozhatsz nap, mint nap
• Határozatlan idejű szerződés, stabil vállalati légkör
• Belső, egyéni képzéseket biztosítunk
• Előrelépési lehetőség
• Rugalmas irodai munkaidő
• 100%-os bejárás támogatás tömegközlekedés esetén és kiemelt benzinköltség térítés ha vidékről jársz be

Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA