Office Manager

Back Office / Adminisztráció

Budapest
Állandó Irodai munkavégzés
Partnercégünk több mint 50 éve piacvezető szerepet tölt a villanyszerelési piacon. A magyar leányvállalat, ahova most keresünk munkatársat erőteljesen fejlődik és nagy szakmai és személyes fejlődési lehetőségeket tudunk fel kínálni.
Magyarországi fióktelepünkre keresünk Office Manager munkatársat.
Feladatok:
  • Meetingek, irodai megbeszélések szervezése
  • Kapcsolattartás a cég beszállítóival (irodaszer, IT, ivóvíz balon) és irodai ellátást biztosító partnerekkel
  • Számlák és jóváhagyások ellenőrzése és ezek tovább küldése a pénzügyes kollegának kifizetésre
  • Szabadság engedélyek vezetése, továbbítása a könyvelésre
  • Report készítése havi vagy heti szinten a felsővezető részére
  • Irányítás és felügyelet a határidők betartásának
  • Az értekezletekről jegyzőkönyv felvétele, anyagok készítése a vezetőség tagjai számára
  • A cég flotta járműveinek kezelése
  • Iroda működéssel kapcsolatos feladatok, valamint a marketing érintő munkák elvégzése
Elvárások:
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs készség: az üzleti élet kommunikációs-viselkedési szabályainak ismerete, alkalmazása
  • Tapasztalat angol és magyar üzleti levelezésben és prezentációk készítésében
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Átlagon felüli szervezőkészség
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális vállalatnál
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Céges laptop, telefon
  • Cafetéria
Lokáció:
  • Budapest

Kérjük, jelentkezzen be bejelentkezés vagy regisztráljon a munkára való jelentkezéshez.