Operációs junior munkatárs

Logisztika / Szállítmányozás

Törökbálint
Állandó Irodai munkavégzés
Partnerünk minden piaci szegmensben értékesít - a csúcskategóriás éttermektől és szállodáktól kezdve a menzákon és iskolai étkezdéken át a vendéglátóipari szegmensből a kiskereskedelmi láncokig és a független boltokig. Együttesen több mint 24 000 ügyfelet szolgálnak ki a vendéglátóipari szegmensben és közel 12 000 kiskereskedelmi üzletet, köztük hentesüzleteket, pékségeket és szezonális standokat.
Magyarországi fióktelepünkre keresünk Operációs junior munkatársat logisztikai területre.

Feladatok:
  • Szállítási túrák tervezése
  • A személygépkocsi- és elosztóautó-flotta karbantartása
  • A szállítási előírásoknak és biztonsági előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Megelőző intézkedések végrehajtása az állásidő minimalizálása érdekében
  • A flottakezelő szoftverek használata a nyomon követés és a jelentéstétel érdekében.
  • A COO segítése ad hoc helyzetekben, a személyzet képzésében
  • Adminisztratív segítségnyújtás az üzemeltetési osztályon
  • A vállalaton belül szükséges egyéb adminisztratív vagy operatív segítségnyújtás
  • Technikai támogatás nyújtása, hardver- és szoftverproblémák elhárítása
Elvárások:
  • Hetente változó műszakokban való munkavégzés vállalása (5:30-14:00; 10:00-18:30).
  • Legalább középiskolai végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Képesség a gondolkodásra és problémamegoldási javaslatok kidolgozására
  • Lelkesedés az ellátási lánc, az autó- és teherautó-menedzsment megismerésére
  • Hajlandóság az alapvető autójavítási és -karbantartási munkák elsajátítására
  • "B" kategóriás vezetői engedély
Amit kínálunk:
  • Lehetőség karrierépítésre és -formálásra az ellátási lánc/üzemeltetés területén
  • Munka egy multinacionális vállalatnál, start-up kultúrával
  • Kedvezmény a vállalat által értékesített termékekre
  • Céges laptop, telefon
Lokáció:
  • Törökbálint

Kérjük, jelentkezzen be bejelentkezés vagy regisztráljon a munkára való jelentkezéshez.