IT Support

IT

Budapest
Állandó Hibrid

Partnerünk online pénztérgépekhez, étel-ital automatákhoz, POS-okhoz, illetve egyéb iparági szereplőknek és gyártóknak kínál komplex informatikai szolgáltatást már több, mint 12 éve, és az IoT/M2M eszközök piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója Magyarországon.

Feladatok:
  • Adatbázisból információk kinyerése, kimutatások készítése;
  • Logok elemzése;
  • Hibajegyek kezelése;
  • Support biztosítása a back-office és a kiemelt partnereink számára;
  • SIM provisioning;
  • Fejlesztési igények (CR) összegyűjtése és együttműködés a fejlesztőkkel;
  • ISO 27001:2022 tanúsítványhoz tartozó folyamati és dokumentációs előírások teljesítése (pl.: CR-ek esetén).

Követelmények:
  • 1-2 éves support tapasztalat;
  • Linux operációs rendszer felhasználói szintű ismerete;
  • SQL alapszintű ismerete;
  • Shell scriptelés alapszintű ismerete;
  • TCP/IP hálózatok ismerete;
  • Ticketing rendszer kezelésének tapasztalata.

Előny:
  • Web szolgáltatás (Apache) alapfokú ismerete;
  • DNS (bind) alapfokú ismerete;
  • Open LDAP alapfokú ismerete;
  • Távközlési szolgáltatási környezet/telekommunikációs hálózat ismerete;
  • Easy Project ismerete;
  • Windows/O365 ismerete;
  • Leltározásban való részvétel;
  • Magas szintű Excel felhasználói ismeret (függvények, makrók, pivot).

Kérjük, jelentkezzen be bejelentkezés vagy regisztráljon a munkára való jelentkezéshez.
IT Support