Sales Representative

Értékesítés / Kereskedelem

Budapest
Állandó Irodai munkavégzés
A Manpower budapesti Partneréhez keresi Sales Representative kollégáját!

Partnerünk biztonsági és beléptetési megoldásokat kínáló cég, átfogó termék- és szolgáltatásportfóliót kínál a helyiségek és épületek védelmének biztosítására.

Feladatok:
  • Egész ország területén lévő partnereikkel a személyes kapcsolat tartása, velük való együttműködés.
  • Új lehetőségek, új vevők folyamatos felkutatása, kapcsolat teremtés.
  • Házon belüli és külföldi tréningeken való részvétel, saját tudás bővítése és a pozícióhoz szükséges gyakorlat fejlesztése.
  • CRM-en keresztül történő rendelések, jelentések adminisztrációja.
A munkakör betöltésének feltételei:
  • Értékesítői, hunter sales szemlélet.
  • Legalább 3-5 év értékesítésben eltöltött munka tapasztalat.
  • Nagyfokú önállóság, felelősségtudatos munkavégzés.
  • Határozott személyiség, magabiztos fellépés.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Utazási hajlandóság (kb. 3 nap úton 1-2 nap irodai/otthoni munka).
  • Műszaki érdeklődés.
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és teljesítmény arányos bónusz.
  • Kiemelkedő cafeteria csomag.
  • Céges autó magánhasználatra is.
  • Kiváló továbbképzési lehetőségek.
  • Céges laptop és telefon.

Kérjük, jelentkezzen be bejelentkezés vagy regisztráljon a munkára való jelentkezéshez.