Recepciós

Budapest
Szerződés Irodai munkavégzés
Autóalkatrész gyártással foglalkozó, Budapest 11. kerületében található partnerünk keres Recepciós kollégát hosszú távra, napi 8 órás munkavégzésben.

Feladatok:
  • Vendégek fogadása
  • Látogatók regisztrációja, belépőkártyák kiállítása
  • Taxiigények kezelése
  • Konyha mindennapi karbantartása, készletek rendszeres ellenőrzése
  • Posta és csomagok kezelése
  • Épület karbantartással folyamatos kapcsolattartás, ticketek kezelése
  • Céges hírlevél elkészítése
  • Irodavezető és egyéb vezetők mindennapi munkájának támogatása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Monotonitástűrés
  • 1-2 éves irodai környezetben eltöltött adminisztrációs tapasztalat előny
Amit kínálunk:
  • Nyugodt, igényes irodai környezet a főváros budai oldalán
  • Támogató, multikulturális csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Céges eszközök
  • Bejárás támogatása Budapesten kívüli lakosoknak
  • Munkaidő: 8.30-17.00 minden hétköznap
Recepciós
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA