Rendszergazda német nyelvtudással

IT

Százhalombatta
Ideiglenes Irodai munkavégzés
Nemzetközi partnercégünk kiemelt központjába keresünk tapasztalt rendszergazdát teljes munkaidőben, aki IT supportot ellátó kollégákkal fogja segíteni meglévő és új folyamataik támogatását leginkább német nyelven.

Feladatok:
  • Teljes körű L1-L2 support feladatok ellátása,
  • Felhasználók bejelentéseinek kezelése, felhasználók támogatása,
  • Számítógépek, laptopok, hálózati eszközök és egyéb készülékek üzembe helyezése, támogatása, beállítása, szükség esetén pedig javítása,
  • Esetenkénti leltár elvégzése,
  • Ticketek kezelése,
  • O365 admin feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú német nyelvtudás,
  • 2-3 év Rendszergazda tapasztalat,
  • IT specifikus végzettség,
  • Hálózati és hardver ismeretek,
  • Számítógépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Előnyt jelent:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés és Cafeteria,
  • Nemzetközi környezet egy gyorsan fejlődő és támogató csapatban,
  • Munkaeszközök

Kérjük, jelentkezzen be bejelentkezés vagy regisztráljon a munkára való jelentkezéshez.