Területi képviselő (Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala)

Értékesítés / Kereskedelem

Szombathely
Állandó Irodai munkavégzés
Kedves Területi képviselő!
Partnerünk építőipari és földmunkagépek kereskedelmével, szervizelésével és bérbeadásával foglalkozik. Stabil hátterű cég, ahol a családi és nemzetközi vállalatok előnyei egyesülnek.
Feladataid:
  • Az új értékesítési szerződések megkötése és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Az általunk forgalmazott termékek bemutatása
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Több éves hasonló profilban szerzett tapasztalat
  • Középfok/kommunikációképes szintű aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Csapat játékos, célorientált
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
Kompenzációs csomag:
  • Azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, (fix + mozgóbér), cégautó, mobiltelefon, laptop
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség
  • Főállású, alkalmazotti bejelentett munkaviszony
Lokáció:
  • Rugalmas munkavégzési hely – Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA