HR adminisztrátor

HR / Munkaügy / Jog

Budapest
Állandó Hibrid
A Manpower nemzetközi, munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, valamint egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó vállalat. HR admin csapatunkba új kollégát keresünk.
Feladatok
  • Belsős és kölcsönzötti munkavállalói életút teljes munkaügyi adminisztrációja: kiléptetés, beléptetés, költségelszámolás, munkaszerződés-módosítások elkészítése stb.

  • Kapcsolattartás (elsődleges csatornaként írásban) a munkavállalókkal, kérdéseiknek és kéréseiknek feldolgozása és nyomon követése

  • A munkaügyi adminisztráció lekövetése a vállaltirányítási rendszerben és egyéb rendszerekben

  • Új partnerkapcsolatok kezdetekor az együttműködés kialakításában való részvétel

  • Folyamatok javítása és egyeztetések ennek érdekében a társosztályokkal pl. toborzás

  • Kapcsolattartás és információ áramlás biztosítása a részterületek között

Elvárások
  • Minimum 1 év HR adminisztrációban szerzett tapasztalat, előny a munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat

  • aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás

  • precizitás

  • fejlett diplomáciai érzék és kommunikációs készség

  • megoldásfókuszú munkavégzés

Amit kínálunk
  • Változatos, izgalmas projektek

  • Fiatalos csapat, modern környezet a Váci úti irodánkban

  • Hibrid munkavégzés

Kérjük, jelentkezzen be bejelentkezés vagy regisztráljon a munkára való jelentkezéshez.