Nyomdász

Gyártás / Termelés

Szada
Állandó Irodai munkavégzés
Partnervállalatunk globálisan vezetői szerepet tölt be a csomagolás és papíripar területén és tervezésük innovatív és fenntartható megoldásokat kínál a jobb jövőért. Az egyre nagyobb bővülés következtében keressük a leendő munkavállalót Nyomdász pozícióba.
Legyél te is aktív részese a vállalat sikereiben és növekedésében!

Feladatok:
  • A gépek beállítása, felügyelete. Az ismétlődő megrendeléseknél a megadott paraméterek betartása (festékösszetétel, rasterhenger).
  • A napi program ellenőrzése, a futó feladatok ellenőrzése
  • Folyamatos gyártásellenőrzés (minőség és teljesítmény) a berendezésnél
  • A klisék és rasterhengerek funkcionális felülvizsgálata
  • Dokumentációk vezetése
  • A termelési adatok rögzítése SAP-ban
  • Meghibásodások, hiányosságok azonnali jelentése közvetlen felettesének

Elvárások:
  • Nyomdaipari végzettség
  • Minimum 2-3 éves gépmesteri gyakorlat
  • Számítógépes ismeret (SAP)
  • Rugalmasság, csapatjátékosság, önállóság
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Jó stressztűrő képesség, jó színlátás
  • Pontos, precíz, minőségi munkavégzés

Előny:
  • Flexo nyomtatásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Cafeteria juttatás
  • Különböző bónuszok, műszakpótlékok
  • Munkába való bejárási támogatás
  • Céges programok és szolgáltatások (családi nap, egészségtámogatás)
  • Stabil hátterű, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szada
Nyomdász
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA