Présüzem gépbeállító

Gyártás / Termelés

Sóskút
Állandó Irodai munkavégzés

Partnervállalatunk a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.

Feladatok:
  • Présgépek kezelése, beállítása, üzemeltetése
  • Napi-heti preventív karbantartási feladatok ellátása
  • Kisebb meghibásodások esetében történő eljárás
  • Szerszámcserék lebonyolítása
  • Termelésen dolgozó betanított munkások munkájának támogatása
  • Termék előállításában való aktív részvétel
  • Napi szükséges gyártással kapcsolatos dokumentációk elvégzése

Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség (gépésztechnikus, műszerész, karbantartó technikus stb.)
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett gépbeállítási és hibaelhárítási tapasztalat

Előny:
  • Automata gyártógép üzemeltetésben szerzetttapasztalat

Amit kínálunk:
  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatás
  • Cégesbusz lehetőség
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Munkavégzés helye: Sóskút, 2038.

Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA