Karbantartási Csoportvezető

Mérnök

Lábatlan
Állandó Irodai munkavégzés
A Manpower Kft. lábatlani partneréhez keresi karbantarási csoportvezető kollégáját.

Partnerünk higiéniai és háztartási felhasználásra szánt papír-gyártó piac egyik piacvezetője.

FELADATOK:
  • Felmerülő hibák elhárítása mellett a megelőző karbantartások rendszerének kialakítása és működtetése
  • Adminisztrációs rendszerek fejlesztése, a kollégák ellenőrzése
  • 5 fős, karbantartó villanyszerelő csapat napi koordinálása, fejlesztése
  • A termelő gépek elektromos meghibásodása esetén részt vesz a hibakeresésben és elhárításban
  • Együttműködés a gépgyártó cégekkel
  • Termelő berendezések beüzemelésében való részvétel
  • Közreműködés az alkatrészbeszerzés folyamatában

ELVÁRÁSOK:
  • Villamosmérnök végzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat csoportvezetőként
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Kompenzációs csomag:
  • Szenioritás alapú bér
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Dolgozói csomagok
  • Medicover csomag

Lokáció:
Lábatlan

Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.