Blog Archives

Karbantartó villanyszerelő

Partnerünk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Karbantartási csapatukba keressük a leendő munkatársukat.
Munkavégzés helye: Sóskút!

Feladatok:

  • Gyári termelőgépek javítási, karbantartási munkáinak ellátása, ezek dokumentálása.
  • Meghibásodások gyors hibakeresése, elhárítása.
  • Tervszerű megelőző villanyszerelési karbantartások elvégzése.

Elvárások:

  • Erősáramú berendezés szerelő vagy villanyszerelő + érettségi előnyt jelent!
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés
  • Kapcsolási rajzok olvasása
  • Tapasztalat villanymotorok, szivattyúk, vezérlések hibakeresésében, javításában
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek vezérlésének ismerete

Előnyt jelent:

  • PLC és PC vezérelt gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • PLC vagy FANUC robot programozási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Munkába járás támogatása
  • Cafetéria
  • 2 műszakos munkarend
  • Céges busz

Munkavégzés helye:
2038, SÓSKÚT

CNC Maró gépkezelő

Szerszámüzemükbe keressük a leendő munkatársukat.

Feladatok:

  • Heidenhain 530 és 630 vezérlésű CNC maró gépek kezelése
  • A megmunkálandó alkatrészek rajz szerinti elkészítése
  • A megmunkált alkatrészek méretének ellenőrzése
  • Rajztól való eltérések azonnali jelzése az üzemvezetés felé
  • Gépek alapvető napi karbantartása
  • Folyamatos közreműködés a szerszámkészítőkkel és a CAM programozókkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (CNC gépkezelő)
  • Műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,
  • Igényesség,
  • Precizitás, pontosság,
  • Önállóság,
  • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés

  • Stabil, hosszútávú, megbízható munkahely
  • 1 műszakos munkarend jelenleg, de a későbbiekben 2 műszak lesz DÉLELŐTT-DÉLUTÁN heti váltásban (hétfőtől péntekig 6:00-14:20 és 13:40-22:00)
  • Cafeteria

2038, SÓSKÚT.

Műszaki gyártás támogató munkatárs

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyükre a Dentálüzemi csapatukba keresünk Műszaki gyártástámogató munkatársat.

Feladatok:

  • CNC hidraulikus présgép alapszintű beállítása gyártáshoz
  • Izosztatikus présgép alapszintű beállítása gyártáshoz
  • 3 tengelyes CNC marógép alapszintű beállítása gyártáshoz
  • Gyártáshoz szükséges anyagok precíz, pontos kimérése
  • Gépek kezelése
  • Gyártásközi mérések elvégzése
  • Kemence ki és bepakolása
  • A területen dolgozó operátorok támogatása
  • Gyártáshoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (pl. CNC gépkezelő, gépi forgácsoló stb.)
  • Jártasság mérőeszközök használatában (digitális tolómérő, mikrométer, mérlegek)
  • Igényesség, precizitás, pontosság.
  • Önállóság, megbízható, szabálykövető munkavégzés.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Cafeteria

2038, Sóskút