Partnerünkről
Fóti partnerünk, akik egyedi vezérléstechnikai és gépfelügyeleti berendezéseket terveznek és gyártanak, új kollégát keresnek Elektromos összeszerelő munkakörbe, 2 műszakos munkavégzéssel!

Munkakör leírása:
Irányítástechnikai és diagnosztikai szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése a megfelelő dokumentációk, rajzok, specifikációk, vevői követelmények és munkautasítások alapján

Feladatok:

  • Alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok méretek beazonosítása vizsgálata
  • Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk munkautasítások értelmezése
  • Alapvető kéziszerszámok használata (csavarhúzó, villáskulcs, fúrógép, saruzó/érvéghüvelyező fogók használata)
  • Alapvető mérőeszközök használata
  • Gépek, mozgatható kocsik használata
  • Kommunikáció és együttműködés a szervezet különböző funkcióival
  • Általános eljárások, szabályzatok követése/betartása, beleértve a KEM szabályokat is
  • ISO és CE szábályozók támogatása
  • Alapvető számítógépes rendszerek használata (Microsoft Windows, Office)
  • LEAN tevékenységek aktív támogatása
  • Gyártásra vonatkozó ” Best practice” és munkautasítások használata
  • Ismeri a szervezet felépítését
  • Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban, vagy írásban megbízza.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség – villanyszerelő elektrotechnikai műszerész,
  • 2-3 éves műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Legalább alapfokú számítógépes ismeretek
  • A szervezeti felépítés ismerete
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Jó probléma megoldó, hiba felismerési és kommunikációs készségek
  • Rugalmasság
  • Angol nyelv alapszintű ismerete
  • Alapszintű SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • 2 műszak – 6:00-14:00, 14:00 – 22:00
  • Heti váltásban
  • 30 perces szünet
  • Túlóra lehetőség – önkéntes alapu 150%
  • Éjszakai – 190%, hétvégi 200%
  • Céges buszok – Kőbánya kispest, Örs, Bosnyák tér, Újpest városkapu, Újpest városközpont, Fót, Szada, Veresegyház, Gödöllő, Rákoskeresztúr
  • Cafeteria
  • Üzemanyag támogatás – 30 FT/km
  • Union egészségbiztosítás
  • Támogatott étkezés a kantinban
  • Napi levásárolható kredit a belépőkártyán
  • Edzőterem, irodai tornák,
  • Munkaruha, védőeszközök
  • Tiszta biztonságos környezet