Banner Default Image

Villamosmérnök

  • Helyszín:

    Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    27 nappal ezelőtt

Különleges projektek, kimagasló ütemű növekedés, magas éves árbevétel, inspiráló munkakörnyezet.
Ha mérnökként vonzzák ezek a kifejezések, jelentkezzen!

Partnerünk magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat  Magasépítési üzletágukba keres villamosmérnök kollégát.

Rugalmas a munkaidő, a projetek helyszén  lesz a munkavégzés ( többi idő akár Home Office) , Vas, Zala, Somogy Zala megyéből várunk elsősorban érdeklődőket.

Feladatok:

  • Projektek teljes körű megvalósítása során az elektromos szakterület koordinálása, alvállalkozók igénybevételével
  • A kivitelezés minősége és technológiai követelmények ellenőrzése
  • Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • Projektek műszaki ütemtervének elkészítése - elektromos szakterületre vonatkozóan - és nyomon követése
  • Megbízóval és a kivitelező területekkel való kapcsolattartás
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés
  • Épületvillamossági  ajánlatok határidőre  elkészítése
  • Műszaki tartalom és a megrendelői igények koordinálása
  • Műszaki és egyéb dokumentációk összeállítása

Elvárások:

  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É)
  • Szakirányú (villamosmérnöki) egyetemi/főiskolai végzettség
  • Minimum 3 év villamossági projektekben szerzett tapasztalat
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, Excel és Terc használata

Előnyök:
  • 5 vagy több év villamosmérnökként szerzett tapasztalat magasépítési projektekben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Prémium
  • Céges autó
  • Különleges, izgalmas projektek
  • Lojalitási program
  • Laptop, mobiltelefon
  • Dinamikus fejlődés- árbevétel és létszám növekedés
  • Költözés, albérlet, panzió bérlés támogatás
  • Komplex rálátás az építőiparra
  • Családias hangulat
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil vállalat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezet