Banner Default Image

Vezető Előkészítő

Erősséged az alaposság, szeretsz jó gazdaként bánni az erőforrásokkal, és szívesen dolgoznál a szakma élvonalában? Jelentkezz!

Vezető Előkészítő munkatársat keresünk építész / építőmérnök /magasépítő technikus végzettséggel, több éves kivitelezési tapasztalattal és nagy ambíciókkal.

Partnerünk ingatlanpiaci projekt menedzsment, mérnöki és építés kivitelezés szolgáltatásokra specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Aktív projekt portfoliójuk elsősorban az iroda és üzleti fit-out, hotel és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Budapesti székhelyükre építés kivitelezési projektekhez keresünk új kollégát.

Feladatok:

  • előkészítő csapat összefogása, koordinálása, szakmai támogatása, feladatok elosztása, beütemezése, lekövetése és ellenőrzése
  • alvállalkozói és beszállítói lista összeállítása projektenként,
  • tervek és kiírások szakmai felülvizsgálata, észrevételezése
  • költségoptimalizálási és költségcsökkentő lehetőségek megkeresése
  • árajánlatok ellenőrzése és véglegesítése a projektre dedikált előkészítővel,
  • cég képviselete helyszíni bejárásokon, műszaki egyeztetéseken és tendertárgyalásokon,
  • külső és belső kapcsolattartás Megrendelőkkel, beszállítókkal és az érintett szervezeti egységekkel
  • Design and Build projektek előkészítésének összefogása a költségbecsléstől a kivitelezés végéig (Budget-re tervezés)

Elvárások:
  • egyetemi vagy főiskolai építész/építőmérnök diploma, magasépítő technikus végzettség,
  • min. 3-5 év generál kivitelezésben, előkészítésben és csapatvezetésben szerzett tapasztalat,
  • stabil IT készségek (PDF szerkesztő/olvasó használata), MS Office programok, MS projekt magabiztos használata
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos/elhivatott és megoldás orientált személyiség,
  • más emberek koordinálására/motiválására való készség, csapatjátékos hozzáállás,
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség, helyzettől függő döntéshozatali stílus alkalmazásának képessége,
  • strukturált, felelősségteljes gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • proaktivitás, energikusság, alaposság és precizitás

Előnyök:

  • angol nyelvtudás
  • CAD programok használata

Amit kínálunk:

  • a projekt végigkísérése a projektvezető és az építésvezető kollégákkal egy közös csapatot alkotva az ajánlatadási fázis első pillanatától annak átadásáig,
  • együttműködés más üzletágakkal, akár Design and Build projektekben részvétel,
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák,
  • szakmai fejlődést inspiráló, nívós munkakörnyezet,
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektek,
  • a szakma élvonalába tartozó partnerek és elismert, nemzetközi Megbízók,
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel,
  • közvetlen, szakmailag felkészült, nyitott vezetőség,
  • versenyképes juttatási csomag.