Banner Default Image

Vevőszolgálati munkatárs

Szigetszentmiklósi munkavégzési hellyel keressünk lelkes, pörgős kollégánkat aktív német nyelvtudással megegyezés szerinti kezdéssel!

Feladatok:
  • rendelések feldolgozása SAP-ben, folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel német nyelven
  • rendelések továbbítása az anyacég felé
  • reklamációs ügyintézés
  • árlista adatbázisok elkészítése és ellenőrzése
  • online tartalmak kezelése: árak és szövegezés karbantartása, telemarketing és infóvonal kezelése
  • esetenként helyettesítési feladatok: recepció, ki - és bejövő posta iktatása
Elvárások:
  • 5-10 éves releváns szakmai tapasztalat
  • aktív német nyelvtudás
  • pörgős személyiség és pontos munkavégzés
  • partnerekkel történő kapcsolattartás miatt a vevőcentrikus hozzállás fontos
Amit kínálunk:
  • megegyezés szerinti versenyképes bérezés
  • havi cafetéria
  • utazási támogatás
  • betanulás után HO lehetőség
  • munkarend: H - Cs.:7:45 - 16:45; Péntek: 7:45 - 14:00
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós