Banner Default Image

vegyésztechnikus / biológus gyártás-termelés területre

Mezőgazdasági-, élelmiszeripari- és humándiagnosztikával foglalkozó partnercégükhöz keresünk vegyésztechnikus / biológus (gyártás-termelés területre) kollégákat.

Feladatok:
  • megnövekedett termelés következtében a termelési folyamat meghatározott technológiai lépéseinek elvégzése és dokumentálása a gyártás-termelésben
  • oldatok, pufferek, reagensek gyártása, gyártott oldatok kiszerelése
  • cimkézés, csomagolás
  • dokumentumok kezelése és töltése
  • a munkaállomás tisztán tartása

Elvárások:
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • szakirányú középfokú végzettség; előny: vegyésztechnikus, élelmiszeripari-, vagy biológus végzettség
  • monotonitás tűrés megléte
  • csapatmunkára való alkalmasság és hajlandóság
  • Word, Excel kezelés felhasználó szinten

Amit kínálunk:
  • hétfőtől péntekig tartó fix munkavégzés (8: 30 - 17:00 -ig)
  • betanítás először részfeladatokra
  • fix alapbér
  • Mt. szerinti bejárási támogatás
  • új technológia megismerése (PCR)
  • a munkaterület új, ezért folyamatában szeretnék fejleszteni a kompenzációs csomagot
  • munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület