Banner Default Image

Vasúti Szállítmányozási Ügyintéző

Budapesti logisztikai partnervállalatunk részére keresünk Vasúti fuvarszervező kollégát.

Feladatok:
  • vasúti szállítások szervezése, koordinálása, teljes körű lebonyolítása
  • kapcsolattartás hazai és külföldi megbízókkal és alvállalkozókkal
  • árképzési feladatok ellátása
  • kapcsolati háló építése és új megbízások megszerzése
  • szállításokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • társosztályokkal való együttműködés
  • pénzügyi eredmények és számlák ellenőrzése
  • átláthatóság és nyomon-követhetőség fenntartása

Elvárások:
  • középfokú / felsőfokú végzettség (előny: logisztika)
  • intermodális, preferáltan vasúti vagy tengeri szállítmányozásban szerzett, legalább 2 éves tapasztalat
  • értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • ügyfél- és eredményorientált gondolkodásmód
  • talpraesett, magabiztos munkavégzés
  • motiváltság, proaktivitás
  • csapatmunka, ám az önálló munkától se riadj vissza
Amit kínálunk:
  • alkalmazotti jogviszony hosszú távra
  • versenyképes fizetés + havi prémium
  • mobiltelefon, laptop
  • bejárási támogatás, rugalmas munkaidő
  • modern munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos környezet, családias légkör
  • a munkavégzés helye: Budapest