Banner Default Image

üzemi dolgozó könnyű fizikai munka

Kerepesi aroma – és ízesítőanyag gyártó partnerünk számára hosszútávra keresünk a termelési részlegre üzemi dolgozó kollégát

Feladatok:
  • töltőüzemi munkavégzés
  • szalagról lejövő termékek lepakolása
  • megadott darabszám dobozba töltése, lezárása
Elvárások:
  • szeresd a monoton munkát és pörgős legyél
  • hosszú távon gondolkozz, mi is hosszútávra keresünk!
  • min. általános iskolai végzettség
  • előny: tapasztalat gyártás - termelésben (csomagolás, töltés)
Amit kínálunk:
  • Munkarend: H-P, péntek rövidített nap
  • Munkavégzés helye: Kerepes, a kerepesi HÉV megállónál található a központ
  • betanulási idő
  • Fizetés: alapbér + bónusz + juttatások (bejárási támogatás, Cafetaria, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés, munkaruházat)
  • határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • családias hangulat
  • tiszta, steril munkakörnyezet, élelmiszeripari termékek miatt