Banner Default Image

Ügyfélszolgálati munkatárs (német nyelvű)

Távközlési szolgáltató partnervállalatunk támogatóközpontjába keresünk német nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatársat otthoni munkavégzéssel.

Feladatok:
  • Eredményesen válaszolni az ügyfelek kérdéseire a rendelkezésre álló csatornákon keresztül (telefon, chat)
  • Biztosítani a megállapodások betartását az összes érintett féllel
  • Hatékony kommunikációval megkönnyíteni a problémák időben történő megoldását
  • Követni a szabályzatban foglalt folyamatokat az ügyfélkérdések és megoldásához

Elvárások:
  • C1-C2 szintű német nyelvtudás
  • Megbízható internetkapcsolat
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Erős verbális kommunikációs készség
  • Magas problémamegoldó készség
Előnyök:
  • Tapasztalat ügyfélszolgálati környezetben
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Előny az MS Office alkalmazások használatában való jártasság
Amit kínálunk:
  • Motiváló juttatás
  • Cafetéria
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Távmunka