Banner Default Image

Munkafelvevő / Ügyfélszolgálati munkatárs

Partnerünk 30 éves múlttal rendelkező, gumiabroncsok kis- és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó innovatív cég. Palettájuk folyamatosan bővül, jelenleg több, mint 50 márka termékei állnak a vásárlók rendelkezésére.

Jelentkezz és legyél te is a cég fejlődésének aktív résztvevője, újonnan nyíló vecsési telephelyén!

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • beérkező ügyfelek fogadása
  • árajánlat készítés
  • promóciók ismerete, alkalmazása
  • saját márkák ajánlása
  • számlázás, pénzkezelés

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jártasság árajánlat készítésében
  • kiváló kommunikációs készség
  • emberközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • egy fergeteges hangulatú kis csapatban számítunk meglátásaidra, ötleteidre
  • bejelentett munkaviszony
  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • tanulási és fejlődési lehetőség