Banner Default Image

Ügyfélszolgálati Munkatárs

Gyógyszerek és egészségügyi termékek előállításával foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk Ügyfélszolgálati Munkatársat.

Feladatok:

  • Vevői rendelések feldolgozása
  • Vevői kérdések megválaszolása, panaszok kezelése
  • Árajánlatok elkészítése és kiküldése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Problémamegoldás és napi együttműködés az ügyfelekkel, belső és külső partnerekkel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Proaktív kommunikáció a beszállítókkal és a külső beszállítókkal
  • Adat szolgáltatás a függőben lévő számlákról és a nyitott rendelésekről
  • Ügyfél-elégedettség mérése
  • Helyszíni ügyféllátogatás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 1-2 év tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó elemző, problémamegoldó és döntéshozatali képesség
  • Szolgáltatásorientált szemlélet, képes és szeret csapatban dolgozni
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Munkába járási költség támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés hétfőtől-péntekig, 8:00 -16:30-ig