Banner Default Image

Területi képviselő

Építőipari és földmunkagépek kereskedelmével, szervizelésével és bérbeadásával foglalkozik. Stabil hátterű cég, ahol a családi és nemzetközi vállalatok előnyei egyesülnek. Partnereik között megtalálhatók kis és középvállalkozások, multinacionális vállalatok, városok és önkormányzatok.

Megbízásukból Budapestre keresünk Területi Képviselő munkatársat.

Feladatok:
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződéskötés
  • A forgalmazott termékek bemutatása

Elvárások:
  • Legalább középfogú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat, kereskedői véna
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos, célorientált személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Adminisztrációs feladatok elvégzésére való hajlandóság, pontosság

Előnyök:
  • Építőiparban szerzett kapcsolati tőke
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Nehézgépekkel kapcsolatos szakmai ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bér és teljesítmény alapú jutalék
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Laptop, telefon
  • Összetartó csapat