Banner Default Image

Terméktervező

  • Helyszín:

    Mosonmagyaróvár, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    4 hónappal ezelőtt

Autóalkatrész gyártással foglalkozó partnerünk bővülő csapatába keresünk Terméktervező munkakörbe új kollégát.

Feladatok:
  • Műanyag, illetve fém alkatrészek, alösszeállítások, összeállítások technológia helyes tervezése
  • Termék rajz / dokumentációk készítése
  • Széria projektek támogatása
  • Meglévő konstrukciók analizálása és fejlesztése

Elvárások:
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • 1-3 év autóiparban szerzett főállású szakmai tapasztalat
  • Középszintű magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • 3D tervezőszoftver felhasználói szintű ismerete (CATIA V5 vagySiemens NX)

Előnyt jelent:
  • Fröccsöntő szerszámok tervezésében szerzett tapasztalat
  • Műanyagipari ismeretek
  • Hajlandóság rövid távú külföldi tartózkodásra
  • Kreatív és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Mentorálás, folyamatos szakmai fejlesztés
  • Versenyképes juttatási csomag (prémium, bónuszrendszer)
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye