Banner Default Image

Termelési munkatárs

  • Helyszín:

    Szigetszentmiklós, Hungary

  • Sector:

    Gyártás, Termelés

  • Nyitott:

    kb. 1 évvel ezelőtt

Nemzetközi, hőkezeléssel foglalkozó partnervállalatunk újonnan induló gyárába keresünk munkatársakat Termelési dolgozó pozícióba.

Feladatok:
  • Anyagmozgatási feladatok targoncával (kamionról le-fel pakolás)
  • Termékek (stabilizátorok) előkészítése hőkezelésre
  • Kemencébe történő be- és kipakolás
  • Automata, hőkezelő gép felügyelete
Elvárások:
  • Targoncavezetői engedély (3324, 3312)
  • Alapfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó munkabírás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, szabálykövető magatartás
  • Előny: Kohó, öntöde, fémipari tapasztalat

Amit kínálunk:
  • 100%-ban bejelentett hosszú távú munkalehetőség a cég saját állományában
  • Modern, automatizált technológiai környezet
  • Védőital, munkaruha biztosítása
  • 1 műszakos munkarend (H-P 8:00-16:30) – 2-3 hónap után 2 műszak
  • Versenyképes jövedelem (Br. 350.000 Ft – 400.000 Ft)
  • Cafetéria (havi nettó 10.000 Ft)
  • Munkábajárási támogatás
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, ÁTI Ipari Park