Banner Default Image

Tengeri vagy Légi szállítmányozási ügyintéző

Partnerünk teljes mértékben magyar tulajdonban lévő nemzetközi szállítmányozási és logisztikai vállalat. Céljuk a minőségi szolgáltatás biztosítása földön, vízen és levegőben egyaránt. A következő területeken felmerülő igények kielégítésére nyújtanak megoldást, nemzetközi viszonylatokra: közúti, légi, tengeri, vasúti szállítmányozás, raktározás, vámügyintézés és szállítmánybiztosítás.

Feladatok:
  • tengeri szállítások szervezése, koordinálása, teljes körű lebonyolítása
  • kapcsolattartás hazai és külföldi megbízókkal és alvállalkozókkal
  • árképzési feladatok ellátása
  • szállításokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • társosztályokkal való együttműködés
  • pénzügyi eredmények és számlák ellenőrzése

  • • átláthatóság és nyomon-követhetőség fenntartása
  • a kitűzött céloknak megfelelő eredmények elérése

Elvárások:
  • Középfokú / felsőfokú végzettség (előny: logisztika)
  • Tengeri szállítmányozásban szerzett, legalább 1- 2 éves tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos munkavégzés
  • Motiváltság, pro-aktivitás
  • Csapatmunka, ám az önálló munkától se riadj vissza

Amit kínálunk:
  • Alkalmazotti jogviszony hosszú távra
  • Versenyképes fizetés + havi prémium
  • Mobiltelefon, laptop
  • Bejárási támogatás, rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos környezet, családias légkör A munkavégzés helye: Vecsés