Banner Default Image

Technikus

Technikus

Partnerünk Japán első számú elektronikai termékeket gyártó vállalatcsoportjába tartozó cég. Fő profiljuk az ipari elektronikai és autóipari egységek bérgyártása.

Feladatok:
  • Végrehajtja maradéktalanul a felettes által kiadott feladatokat, valamint a vonatkozó munkautasításokat, műveleti utasításokat
  • Felügyeli a teszt és forrasztó berendezések működését, betartatja a rájuk vonatkozó előírásokat és szabályokat
  • Eszköz, berendezés ellenőrzéseket végez a vonatkozó utasítások szerint
  • Eszköz használattal kapcsolatos visszajelzéseket ad a termelési dolgozók számára.
  • Jelentéseket készít a berendezések állapotáról, hibáiról.
  • Műszak váltáskor maradéktalanul átadja a szükséges információkat a következő műszaknak.
  • Modell váltáskor maradéktalanul végrehajtja a vonatkozó előírásokat.
  • Betartja maradéktalanul az integrált irányítási rendszer által előírt feladatokat, követelményeket
  • Betartja a biztonsági előírásokat (munkavédelem, vagyon és tűzvédelem), az előírt egyéni védőeszközöket használja. Ha nem megfelelő egyéni védőeszközt, vagy balesti veszélyforrást talál, akkor azt maradéktalanul jelzi a felettesének
  • Betartja a környezetvédelmi előírásokat, utasításokat, szelektív hulladékgyűjtésre vonatkozó előírásokat

Elvárások:
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Bejárás támogatása
  • Béren kívüli juttatások (Szép kártya, bónuszok)
  • Mt. szerinti műszakpótlék