Banner Default Image

Technical writer

Partnerünk intelligens közlekedési rendszereket fejlesztő K&F központjába keresünk Technical writer munkatársat.

Feladatok:
  • Vasúti jelző- és biztonsági rendszerek műszaki dokumentációjának készítése angol ÉS német nyelven (mindkettő szükséges),
  • Kapcsolattartás különböző csapatokkal, a fejlesztéstől a projektmenedzsment területéig,
  • A komplex műszaki szövegek átalakítása célcsoportok számára,
  • Review-k és a fordítás koordinálása,
  • Nagyrészt önálló munkavégzés egy technical writer-ekből álló csapatban.
  • Szoftverfejlesztési projektek minőségbiztosítási feladatainak koordinálása, fejlesztése,

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Minimum 2 év Technical Writer munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol és német kommunikációképes nyelvtudás,
  • Műszaki dokumentációkészítés módszereinek ismerete,
  • Magabiztos tudás szövegszerkesztés területén,
  • Kiváló kommunikációs készség, együttműködés, csapatszellem.

Előnyt jelent:
  • Tapasztalat XML-alapú szerkesztőszoftverekkel
  • Vektorgrafikai formátumok ismerete,
  • Informatikai vagy mérnöki háttér.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet,
  • Sokféleség és elfogadás,
  • Teljesítmény és egyéni hozzájárulás értékelése,
  • Különböző gondolkodásmódok figyelembevétele és értékelése.