Banner Default Image

Technical recruitment consultant

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    HR, Munkaügy

  • Nyitott:

    4 hónappal ezelőtt

Technical Recruitment Consultant Autóipari partnerünk OEM fejlesztőközpontjába keresünk Technical Recruitment Consultant kollégát. Ha véredben van a toborzás, érdekelnek az IT technológiák és szívesen keresel és dolgozol IT-s jelöltekkel és kollégákkal, illetve szívesen kiveszed a részedet a belső HR egyes folyamataiból is, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:
  • Toborzás – kiválasztási feladatok ellátása IT – fejlesztő mérnöki specifikus területen belül
  • Egyedi, különleges technológiai tudást igénylő projektekre történő keresés
  • IT-s pályázók felkutatása különböző platformokon és megszólításuk a lehetőségeink kapcsán
  • Interjúk és szakmai tesztek szervezése – és megvalósítása
  • Szoros, napi szintű együttműködés a hiring managerekkel, társosztályainkkal és a managementtel
  • Recruitment stratégiai tervezésben való aktív részvétel
  • Belépés előkészítése, illetve onboarding előkészítési feladatok
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás – külföldi munkavállalók ügyintézésében való támogatás nyújtása
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok a cég vállalatirányítási rendszerében
Elvárások:
  • Minimum 2-3 év IT recruitment területen szerzett munkatapasztalat
  • IT technológiák ismerete
  • LinkedIn és Boolean keresésekben szerzett mély tapasztalat
  • Aktív és folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Munkavállalókkal és stakeholderekkel való tárgyalási és tanácsadási készség
  • Alternatív sourcing csatornák és források ismerete és használata
  • Rugalmasság, gyorsaság
Előnyt jelent:
Egyéb Európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:
  • Kihívásokat jelentő, izgalmas és változatos projekt portfólió
  • Munkavégzés egy pörgős, támogató csapatban és külföldi manageri csapattal
  • Motiváló alapbéred mellett kiemelkedő teljesítményalapú bónuszlehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Fejlődési, tanulási és karrier út vállalatunknál