Banner Default Image

Team manager - Tréningszervezés

Német képzési szolgáltató partnerünkhöz keresünk Team manager kollégát újonnan létrehozott debreceni irodájukba. A pozíció fő célja az iroda vezetése, ügyfélkezelés, valamint a 2-5 tréningszervező munkájának koordinációja.

Feladatok

  • folyamatos kapcsolattartás a német anyavállalattal
  • multinacionális ügyfelek kiszolgálása
  • a debreceni iroda teljes vezetési feladatainak ellátása
  • saját csapat összeállítása, későbbi vezetése (2-5 fő tréningszervező kolléga)
  • operatív irodavezetési feladatok ellátása

Elvárások

  • németországi képzésen részt venni
  • nyitottság, szervezőkészség, gyakorlatiasság
  • folyékony német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • középfokú végzettség
  • 5-10 év főállású munkatapsztalat preferáltan tréningszervezésben/kereskedelemben/szállodaipraban

Előny

  • továbbképzés területén szerzett tapasztalat
  • csapat vezetésében, koordinációjában való jártasság
  • felsőfokú végzettség
  • területespecifikus vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat (CRB, learning managemenet, ATS)

Amit kínálunk:

  • nemzetközi környezet
  • hibrid munkavégzési lehetőseg
  • társadalmi felelősségválalási projektek