Banner Default Image

Targoncavezető

Szigetszentmiklósi stabil nemzetközi hátterű szállítmányozással foglalkozó cégünkhöz keresünk munkatársakat 2 műszakos munkarendbe Targoncavezető pozícióba.

Feladatok:

  • anyagok előírásoknak megfelelő és határidőre történő kezelése
  • anyagok gépi (homlokvillás, oldalvillás targonca, magasemelésű targonca) mozgatása az érvényes folyamatleírásoknak megfelelően
  • az anyagok fizikai és raktárgazdálkodási rendszerben történő mozgatása
  • rendszeres és ad-hoc információnyújtás társterületeknek
  • a zökkenőmentes működés érdekében a munkatársak segítése

Elvárások:

  • új típusú OKJ targoncavezetői jogosítvány (3324, 3312, 3313)
  • 8 általános iskolai végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • 2 műszak vállalása (Délelőtt: 06.00-14.30, Délután: 14.30-23.00)

Amit kínálunk:

  • vállalati buszjáratok Szigetszentmiklós 60 km-es körzetéből
  • Mt. szerinti műszakpótlék
  • béren kívüli juttatások (Szép kártya, mozgóbér)
  • bejelentett munkaviszony
  • tiszta munkakörnyezet