Banner Default Image

Targoncavezető

A világ egyik vezető, fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó veszprémi cégünkhöz keresünk munkatársakat Targoncavezető munkakörbe.

Feladatok:

  • termékek szállítása, elhelyezése a raktárban
  • kamionok fel- és lerakodása
  • beérkezett áruk átvétele, helyére rakodása
  • belső anyagmozgatások elvégzése, kartonszám ellenőrzése
  • termékek, raklapok épségének folyamatos ellenőrzése
  • raklapok ellenőrzése, selejtezése, szállítása
  • termékek és mozgatások nyilvántartása SAP-ban
  • raktár rendben tartása, targoncák tisztítása, minőségi szabályok betartása

Elvárások:

  • vezetőüléses targoncás jogosítvány
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • számítógép felhasználó szintű ismerete
Előnyök:
  • targoncavezetői tapasztalat
​​​​​​​Amit kínálunk:
  • munkába járás támogatása 15 HUF/km
  • ingyenes vállalati buszjáratok
  • elméleti és gyakorlati tréningek
  • műszakpótlék mellett plusz pótlék a hűtőházi területen (+25%)
  • megfelelő védőruházat, igényes munkakörnyezet
  • cafeteria
  • unilever termékek kedvezményes vásárlása
  • jégkrém juttatás