Banner Default Image

Szerviztechnikus

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    Szakmunka

  • Nyitott:

    3 hónappal ezelőtt

Tűzvédelemi, és elektronikus biztonságtechnikai megoldásokkal foglalkozó partnercégünk részére keresünk Szerviztechikus munkakörbe kollégát.

Feladatok:
  • Tűzjelző rendszerek karbantartása
  • Ügyfeleknél történő javítási munkálatok elvégzése
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Elvárások:
  • Középiskola vagy szakközépiskolai érettségi bizonyítvány
  • Elektromos alapvégzettség (gyenge/erősáramú- villamosszerelői)
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikáció,
  • Jó munkabírás, megbízhatóság.
Előnyök:
  • Villanyszerelési vagy műszerészi ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Munkavégzés helye
  • Pest megye- Budapesti telephellyel
Amít kínálunk:
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű cég
  • 8 órás munkarend hétfőtől péntekig