Banner Default Image

Szervizmérnök

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    2 hónappal ezelőtt

Ügyfelünk magyarországi középületek és ipari létesítmények biztonságtechnikai rendszereinek megtervezését, kivitelezését, üzembe helyezését és karbantartását végzi.

Feladatok:

  • Ajánlatok szakmai előkészítése, tervek ellenőrzése, helyszíni szerelések irányítása
  • Rendszerprogramozás és – tesztelés
  • Objektumfelelősi megbízás, később termékfelelősi megbízás (gyakorlat megléte esetén ügyelet vállalása)
  • Rendszerek bővítésének irányítása, rendszertelepítésekben való részvétel
  • Karbantartások időnkénti ellenőrzése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki (gyengeáramú), biztonságtechnikai mérnöki végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat biztonságtechnikai vagy egyéb gyengeáramú rendszerek szakterületén
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás műszaki dokumentáció olvasásához
  • Microsoft Office szoftverek magas szintű ismerete
  • Nyitottság, szorgalom, szakmai ambíció
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny jelent:

  • Tűzjelző-, videó-, beléptető rendszerekkel kapcsolatos szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Folyamatos műszaki kihívások, változatos munkakör
  • Teljesítményalapú, százalékos arányú bónusz az alapbér mellé
  • Céges mobiltelefon korlátlan használatra