Banner Default Image

Garanciális és műszaki ügyintéző

Partnerünk egy közel 70 fős, generál kivitelezésre, generál tervezésre és ingatlanpiaci projekt menedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra specializálódott erős növekedési pályán lévő szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóinkat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatunkkal szolgáljuk, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfolióink elsősorban a kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.
Budapesti székhelyünkre Szerviz koordinátor pozícióba keresünk új kollégát. Az ideális jelölt, aki több éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik, valamint hosszútávú lehetőséget keres.

Feladatok:

  • Garanciális problémák kezelését működtető rendszer fenntartása és fejlesztése szervezeten belül
  • Vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • A vevőktől érkező garanciális reklamációk kezelése, hibák kiértékelése a termeléssel szorosan együtt működve
  • Garanciális dokumentációk, statisztikák (ppm, költségek) követése, a menedzsment felé riportok készítése a kiesések alakulásáról
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Kivitelezési projektekhez kapcsolódó anyagrendelések koordinálása, raktárkészlet kezelése
  • Projekteket támogató garanciális szerviz-és szállítmányozó csapat munkájának szervezése és irányítása

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • min. 3-5 év kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • stabil IT készségek (PDF szerkesztő/olvasó használata), MS Office programok
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos/elhivatott és megoldás orientált személyiség,
  • más emberek koordinálására/motiválására való készség, csapatjátékos hozzáállás,
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség, helyzettől függő döntéshozatali stílus alkalmazásának képessége,
  • proaktivitás, energikusság, alaposság és precizitás,
  • „jó gazda szemlélet”, vezetői alkat, multitasking,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, professzionális környezet
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége
  • versenyképes juttatási csomag
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal