Banner Default Image

Szerelésvezető munkatárs

Szigetszentmiklósi telephellyel rendelkező német partnercégünk számára keresünk utazó szerelésvezető  kollégát akár azonnali kezdéssel, hosszútávú munkavégzésre!

Feladatok:
  • kivitelező cégek részére szállít partnercégünk kapukat, ajtókat, különféle ipari projektekre

  • a szerelők és alvállalkozók koordinálása elsődleges feladata a szerelésvezetőnek

  • Részvétel az üzleti partnerek műszaki tájékoztatásában, képzésében, részükre tanácsadási feladatok ellátása, illetve munkájuk folyamatos ellenőrzése

  • Szerződések műszaki előkészítésében aktív részvétel, helyszíni felmérések, egyeztetések bonyolítása

  • megkötött vállalkozási szerződések kivitelezésének teljes körű bonyolítása, irányítása, különös tekintettel az alvállalkozók munkájának folyamatos koordinálására, illetve ellenőrzésére
  • Átadás-átvételi dokumentációk elkészítése, átadás-átvételi lebonyolítása, felhasználók, beruházók tájékoztatása, betanítása

Elvárások:

  • műszaki végzettség és rátermettség
  • több éves szakmai tapasztalat
  • határozott fellépés és jó tárgyalókészség, tekintve, hogy folyamatosan egyeztetned, és koordinálnod szükséges
  • utazási hajlandóság, hiszen utazó koordinátor leszel
  • jó fókuszálás a feladatokra

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • szakmai fejlőségi lehetőség, változatos projektek
  • megegyezés szerinti bérezés illetve  havi Cafetéria
  • céges autó saját használatra is (háztól házig tudod vinni)
  • rugalmas munkavégzés
  • H-P-ig tartó munkavégzés, hétvégéd szabad
  • Munkavégzés területe: egész Magyarország, de nagyrészt Budapest vonzáskörzete (Pest megye)