Banner Default Image

Szereldeüzemi Menedzser

Feladatok:

  • A szerelde üzem tevékenységének  teljeskörű irányítása
  • A hatékony termelés biztosítása
  • A vevők által elvárt szállítási pontosság és megfelelő minőség  biztosítása
  • Az egyes termelési prioritások meghatározása a termelési célok figyelembevételével
  • A szerelde üzemmel kapcsolatos költségek tervezése, követése, szabályozása
  • A szerelde üzem munkaerő szükségletének meghatározása, tervezése

Elvárások:

  • Több éves gyártásban szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes  angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Proaktív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör