Banner Default Image

Szakmunkás szerelő

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    Szakmunka

  • Nyitott:

    kb. 2 hónappal ezelőtt

Budapesten található üvegfalak forgalmazásával és installációjával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat Szakmunkás szerelő pozícióba.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a Megrendelők által megbízott harmadik felekkel (építésvezetők, műszaki ellenőrök stb..)
  • Helyszíni méretvétel
  • Profilok méretre vágása és beszerelése
  • Üvegtáblák beépítése
  • Ajtó beépítése és szerelvényezése

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, változatos, komplex, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • Hosszú távú lehetőség
  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák és közvetlen management
  • Szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai továbbképzések, csapatépítő programok, gyümölcs/vitamin, nyelvtanfolyam és rendszeres sportolási lehetőségek biztosítása

Elvárások:

  • 1-3 év tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Alaposság, magasfokú precizitás
  • Megoldásorientált, gyakorlatias szemlélet
  • Csapatmunka
  • Tűrőképesség
  • Cég iránti elkötelezettség, lojalitás
  • Szükséges végzettség:
  • Szakirányú végzettség előny
  • „B” kategóriás jogosítvány