Banner Default Image

System Test Engineer

Intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnerünk bővülő csapatába keresünk System Test Engineer kollégát.

Feladatok:

  • Manuális és automata tesztek írása, végrehajtása és kiértékelése vasúti járművek szimulált környezetében;
  • Specifikációk alapján tesztek tervezésében való részvétel;
  • Szoftververziók verifikálása, validálása;
  • Tesztinfrastruktúra üzemeltetése;
  • Kapcsolattartás külföldi kollégákkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok;
  • Legalább 3 éves mérnöki területen szerzett munkatapasztalat;
  • Nyitott, magabiztos hozzáállás és analitikus gondolkodásmód;
  • Kommunikációképes német nyelvismeret.

Előnyök:

  • Vasúti járműtechnikai tudás;
  • Eclipse ismeret;
  • Simatic Step 7 tapasztalat;
  • ISTQB vizsga;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet;
  • Támogató közeg.