Banner Default Image

Software tesztelő (Szeged, Budapest, Székesfehérvár)

Magyar tulajdonú partnerünk IT integrátorként működik partnerei számára, különböző megoldásokat kínálnak az informatikai rendszerek kiépítéséhez. Bővülő csapatukba keresnek Budapestre, Székesfehérvárra és Szegedre is egyaránt Software tesztelőket.

Feladatok:

  • Új alkalmazások vagy meglévő rendszerbe új, összetett funkciók fejlesztésének tesztelése

  • Felelősség a fejlesztett kódért annak életciklusán keresztül, az összetevők javítása és fejlesztése, hibáinak elemzése

  • Fejlesztőkkel való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség

  • Legalább 2 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • Alapszintű programozási ismeretek (előny: Java / JavaScript)
  • Teszt eszközök ismerete (előny: Selenium / Appium / JMeter)
  • Szoftverfejlesztési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Tesztmérnöki végzettség (ISTQB)

Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
  • Hosszútávú karrierlehetőség

  • Szakmai képzések, meet-upok

  • Házon belüli angol és német nyelvtanfolyamok