Banner Default Image

Software Test Engineer

Smart megoldásokkal foglalkozó partnerünk januárban megnyitott budapesti irodájába keresünk többek között Software Test Engineer kollégákat. Náluk napi szinten vehetsz részt a közel 40 éves múltú svájci cég Magyarországon található szoftverfejlesztő irodájának valódi céggé és csapattá alakításában. Saját fejlesztésű és saját gyártású környezeti megfigyelő rendszereit világcégek használják főleg a gyógyszeripar és a biotechnológia területén. Feladatuk a szoftverfejlesztés mellett a jó hangulatú csapat és a hatékony fejlesztési folyamatok kiépítése, ahol mindenkinek számít a véleménye. A következő egy év egyik célja, hogy megtaláljuk azokat a megfelelő szakembereket, leendő kollégákat, akikkel a csapat 25 főre bővül.

Feladatok:

  • Tesztstratégia és tesztkörnyezet kiépítése
  • Együttműködés a fejlesztő csapatokkal
  • Tesztspecifikációk készítése
  • Automatizált tesztek implementálása
  • Manuális tesztek végrehajtása
  • Teszteredmények dokumentálása

Elvárások:

  • Automatizált és manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Alap – vagy középfokú angol nyelvtudás írásban
  • .NET programozási nyelv ismerete

Előnyök:

  • Jira
  • XRAY
  • Ranorex

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi projektek
  • Barátságos irodai környezet
  • Dinamikus csapat