Banner Default Image

SMT operátor

Székesfehérvári autóipari cégünkhöz munkatársakat keresünk SMT operátor munkakörbe.

Feladatok:
  • SMT gépek üzemeltetése, kezelése, futásfelügyelete és ellenőrzése
  • első darab jóváhagyásának elvégzése
  • átállási listák kitöltése
  • feder-utántöltés, szitamosás
  • darabjegyzék ellenőrzés, folyamatkontroll
  • verifikációs állomások (teszterek, vizuális ellenőrző berendezések) adatainak ellenőrzése
  • hibaüzenetek értelmezése, beavatkozás és a felettes értesítése
  • termékek ellenőrzése, megengedett javítások, utómunkálatok elvégzése, termékek továbbküldése
  • termékek lekönyvelése az SAP-ban
Elvárások:
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • pontosság, megbízhatóság, felelősségtudat
  • felhasználói szintű számítógépes tapasztalat előnyt jelent, de a szükséges készségek a betanulás során is elsajátíthatóak
  • logikus gondolkodás
  • jó memória
  • gyorsaság
  • tanulékonyság
Előnyök:
  • SMT gyártásban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
Amit kínálunk:
  • kiemelkedő bérezés, béren kívüli juttatások
  • céges buszjáratok Fejér megyében