Banner Default Image

Senior Risk Analyst

Partnerünk széles körű piaci szaktudással, rugalmas és személyre szabott pénzügyi megoldásokkal áll rendelkezésére gyártóknak, vevőknek és befektetőknek egyaránt, legyen szó egyedi vendor-finanszírozási programokról, lízingről, az értékesítési tevékenységek növeléséről, vagy gépparkfejlesztésről.

Feladatok:

  • Tanácsadás az ügyfelek előminősítésében
  • Részvétel az ügyféllel folytatott tárgyaláson, ügyféllátogatás
  • Finanszírozási előterjesztések elkészítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel a területért felelős üzletkötővel együttműködve
  • Szerződésmódosítás esetén az ügyfél és az ügylet kockázatainak elemzése
  • Kiemelt ügyfelek éves felülvizsgálata
  • Jelentések készítése az anyavállalat felé
  • ERP rendszer fejlesztésében és tesztelésével való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magasfokú önállóság és elkötelezettség a munkavégzésben
  • Jó elemző képesség, áttekintőkészség
  • Ügyfél- és partnerorientált hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Német nyelvtudás
  • IT affinitás
  • Amit nyújtanak
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Home office lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Változatos feladatok