Banner Default Image

Senior Recruiter

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    HR, Munkaügy

  • Nyitott:

    2 hónappal ezelőtt

Ha szeretnél egy rohamosan fejlődő telekommunikációs cég szuper belső Hr-es csapatához tartozni, ha szeretsz emberekkel kommunikálni és szeretnéd az angol tudásodat napi szinten használni, akkor jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási folyamat menedzselése
  • Hirdetések készítése
  • Jelöltek előszűrése, interjúk lebonyolítása
  • Belső és külső adatbázis kezelése
  • Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és az HR üzleti partnerekkel
  • Kreatív toborzási módszerek alkalmazása,
  • Napi szintű részvétel HR üzleti támogatási csoport munkájában
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Beléptetéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
Elvárások:
  • Min. 2-3 év toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztat, IT terület ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Proaktív, dinamikus személyiség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Tanulási lehetőség HR feladatokban
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Modern irodai környezet, jól megközelíthető lokációban
  • Céges laptop és mobiltelefon