Banner Default Image

Senior Java Developer

 A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő cég folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a partnerünk világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Feladatok:
  • Részvétel egy több alkalmazásból álló félautomatizált vasúti szoftverterjesztő platform architektúrájának kialakításában,
  • Komponensek megtervezése és integrálása különböző hardverekre (JVM),
  • Magasfokú biztonságot nyújtó technológiák alkalmazása (PKI),
  • Robosztus és skálázható rendszer tervezése,
  • Dokumentációk készítése.
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai területen szerzett végzettség,
  • 3+ év Java szoftverfejlesztői tapasztalat,
  • Mérnöki, megoldásorientált gondolkodásmód,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Java 8+ és Groovy technológiákban szerzett jártasság.

Előnyök:
  • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • C++ , Desktop UI tapasztalat
  • Networkingben, IT Securityben és/vagy elosztott rendszerekben szerzett jártasság,
  • Backup / Recovery technológia ismerete,
  • Német nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.