Banner Default Image

Senior Java Developer

Raktárlogisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk Senior Java fejlesztő munkatársat.

Amit partnerünk kínál:
  • Igazán összetartó és szakmailag erős csapat
  • Home office lehetőség
  • Stabil megrendelőkörrel rendelkező logisztikai szoftver
  • Lehetőség több új, érdekes, innovatív projektben való részvételre
  • Színvonalas irodai környezet
  • Mik lesznek a feladataid?
  • Web alapú raktárlogisztikai termék fejlesztése a logisztikai tanácsadókkal való szoros együttműködésben
  • Az új technológiákhoz szükséges ismeretek elsajátítása
  • Közreműködés a fejlesztés különböző életfázisaiban
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Projektekben való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5+ éves Java és JavaScript fejlesztői tapasztalat
  • Csapatjátékos, pozitív attitűd
  • Folyamatos fejlődési vágy

Előnyt jelent:
  • Logisztikai vagy ERP rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Technológiai környezet:
  • Az alkalmazás egy többrétegű Java EE és JavaScript Rich Client (Single Page App) webalkalmazás.
  • Kliens oldal JavaScript-ben van implementálva, kihasználva az OOP és AJAX adta lehetőségeket.
  • Java EE
  • Eclipse IDE, Git verziókezelő, Jenkins,
  • Adatbáziskezelő: MySQL, MS SQL Server, PostgreSQL
  • Java oldalon:
  • Spring framework (core + mvc + security)
  • MyBatis
  • JavaScript oldalon a JQuery knockout.js