Banner Default Image

Senior IT Project manager

Feladatok:

  • A program általános minőségbiztosítása a szerződéses és jogszabályi háttér megfelelőség szem előtt tartásával.
  • Programvezetés és -irányítás támogatása, a programmenedzsment eszköztár következetes alkalmazásának ellenőrzése
  • A minőségi elvárások, célok és kritériumok meghatározásában való részvétel és a teljesülésének ellenőrzése.
  • A programtervben meghatározott feladatok rendszeres, periodikus minőségellenőrzése.
  • Eltérések azonosítása és riportálása a programvezetés és a projekt menedzserek felé.
  • A Program megvalósítás előkészítési szakaszától a zárásig keletkezett, a Program Alapító Okiratában (PAO) meghatározott mérföldkövekhez kapcsolódó leszállítandó dokumentumok, eredménytermékek rendszeres, periodikus minőségi ellenőrzése (Program, és projekt ütemtervek, mérföldkövek szerint).
  • A Program dokumentációkból fellelhető kockázatok kiemelése és értékelése.
  • Minőségbiztosítás oldaláról jelentkező kockázatokat azonosítja és a kockázatkezelési folyamat szerint továbbítja a PMO számára.
  • Részvétel a projektirányító testületek megbeszélésein, a döntési folyamatok nyomon követése, dokumentáltságának ellenőrzése.
Elvárások:
  • IT project management területen szerzett minimum 5 év munkatapasztalat
  • Minőségbiztosítás - QA ismeretek
  • Felsőfokú releváns területen szerzett végzettség
  • PMP módszertanok ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Változatos projektek
  • Motiváló munkakörnyezet
  • Innovatív csapat
  • Fejlődési lehetőség