Banner Default Image

Senior IT Project manager

Feladatok:
A kiválasztott jelölt kiemelt államigazgatási területen induló IT Security projektek teljeskörű menedzselésében vesz részt. Feladata lesz a projektek működésének kialakítása, a projektben résztvevő tagok részére szerepkörök meghatározása, a projekt előrehaladásának ellenőrzése, elakadások menedzselése, együttműködés a projekt résztvevőivel, valamint külső partnerekkel, és a megbízó képviselőivel.

Elvárások:
  • IT Információbiztonság terén szerzett tapasztalat
  • IT információbiztonsági folyamatokkal kapcsolatos tapasztalat vállalati szinten
  • Tapasztalat IT-biztonsági projektek vezetésében
  • IT megoldások ismerete, pl. SecOps, SOAR (security orchestration, automation and response) megoldások
  • Web-szűrés, IPS Intrusion Prevention System
  • Privilegizált jogosultságú felhasználók felügyelete
  • Hálózati fenyegetettség modellezés és menedzsment, sérülékenység-menedzsment
  • Információbiztonsági védelmi képesség értékelése
  • Jogosultság-menedzsment
  • Biztonságos fejlesztés támogatása
  • Motiváció új megoldások és termékek megismerésére technikai szinten
  • Minimum 3-5 év projektvezetői gyakorlat az IT szektorban, IT piac alapos ismerete
  • Tapasztalat nagylétszámú IT csapat vezetésében
  • Felsőfokú végzettség műszaki, vagy informatikai területen
Előnyt jelent:
  • PMP végzettség
  • az alábbi további IT-biztonsági területeken, témákkal kapcsolatban szerzett projekt-tapasztalat:
  • Honeypot kialakítása
  • DLP Data Loss/Leak Prevention
  • MDM Mobile Device Management
  • Biztonságos adattörlés
  • SIEM, biztonsági loggyűjtés és logelemzés, hálózati forgalom online biztonsági elemzése
  • Sandbox biztonsági, védelmi megoldások
  • Szerver és kliens oldali fejlett végpontvédelem (Endpoint Protection & Response)
  • IT biztonsági GRC rendszerek, megoldások – irányítástámogatás
  • Fejlett levelezésvédelmi (email) megoldások
  • Kommunikációs szintű (tárgyalóképes) angol nyelvismerettel rendelkezik szóban és írásban
  • Jó megjelenéssel és kommunikációs készséggel bír
  • Komplex, innovatív, rendszerszemléletű gondolkodásmódú
  • Rendelkezik „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Önálló precíz munkavégzésre képes
  • Eredmény- és teljesítmény-orientált

Amit kínálunk:
  • Részvételi lehetőség egy többmilliárdos projekt lebonyolításában
  • Céges parkolási lehetőség
  • közreműködési lehetőség a vállalat más projektjeiben
  • Home Office
  • Tovább fejlődési tervek aktív támogatása